A A A

Dobravné obmedzenia počas Slávnosti hliny a Vínového trhu

DomovDopravaDobravné obmedzenia počas Slávnosti hliny a Vínového trhu
Dobravné obmedzenia počas Slávnosti hliny a Vínového trhu
Autor:Zuzana Tichá Kategórie: DopravaKultúra
Uverejnené:25. apríla 2024 Aktualizované:30. apríla 2024

O týždeň (3.-4. mája) bude Modra ako namaľovaná. Vo výkladoch niektorých prevádzok budú vystavovať naši keramikári, Kukučínovu a Moyzesovu ulicu zaplnia stánky s trhovníkmi na hrnčiarskom jarmoku a stredovekí remeselníci. Pod sochou Štúra na námestí bude Vínový trh.

Program podujatia vrátane mapky.

Obyvateľov historického centra sme už informovali listom o dopravných obmedzeniach a prosíme o súčinnosť aj širšiu verejnosť. Od stredy 1. mája od 19:00 do nedele 5. mája do 8:00 budú na uliciach Kukučínova, Moyzesova a na Starom trhu platiť dopravné obmedzenia pre automobilovú dopravu. Na vjazde od Dukelskej, Kukučínovej, Baštovej a Štúrovej ulice budú umiestnené zátarasy. Počas hrnčiarskeho jarmoku nebude na uliciach Kukučínova a Moyzesova možný prístup autom k domu, resp. výjazd z domu.

Prosíme obyvateľov, aby vo štvrtok 2. mája najneskôr do 19:00 preparkovali vozidlá zo Starého trhu, Kukučínovej a Moyzesovej ulice na miesto, ktoré nebude v dopravnej uzávere. Po ukončení podujatia bude ulica upravená do prevádzkového stavu pre dopravu. V sobotu 4. mája bude Vínový trh, ktorý pre vás organizuje združenie Víno z Modry. Časť námestia pod sochou Štúra bude uzavretá od piatkového popoludnia. Nad Štúrom bude vyhradených päť parkovacích miest pre Kultúrne centrum Modra pre potreby účinkujúcich v programe Slávnosti hliny. Parkovisko pred KC Modra bude uzavreté, poslúži na parkovanie stánkarov.

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na všetkých hostí, ktorí zavítajú do nášho mesta!

Foto: Lucia Mandincová

2024 02 POD Slavnost hliny - 1 Kulturne podujatie
formát pdf - 2 MB
Stiahnuť
2024 02 POD Slavnost hliny - 2 Parkovisko KD
formát pdf - 373 KB
Stiahnuť