A A A

RevitaIizácia cesty lI/504 Modra – Budmerice

DomovDopravaRevitaIizácia cesty lI/504 Modra – Budmerice
RevitaIizácia cesty lI/504 Modra – Budmerice
Autor:Zuzana Tichá Kategórie: Doprava
Uverejnené:21. júna 2024 Aktualizované:21. júna 2024

Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja začína od utorka 25. 6. 2024 s revitalizáciou úseku cesty II/504 Modra – Budmerice. Predmetom stavby je vylepšenie parametrov cestného telesa, najmä zvýšenie únosnosti podložia a jeho stabilizácia technológiou recyklácie vozoviek za studena na mieste, výmena asfaltových vrstiev vozovky cesty a rekonštrukcia priepustu, ktorý je v havarijnom stave. Začiatok úseku revitalizácie cesty je v Modre v križovatke ulíc Partizánska a Trnavská, koniec úseku je v Budmericiach na križovatke ulíc Modranská a Jablonecká.

Dopravné obmedzenia:
Z dôvodu realizácie technologicky náročnej recyklácie vozovky za studena bude úsek cesty II/504 medzi Modrou a Budmericami v termíne od 10. 7. do 27. 7. 2024 úplne uzavretý. Obchádzková trasa povedie cez Vištuk a Doľany. Ostatné práce na revitalizácii vozovky budú realizované v čiastočnej uzávierke so striedavo riadenou premávkou. Žiadame vodičov o zvýšenú pozornosť a trpezlivosť pri prejazde daným úsekom cesty.

Informácia pre obyvateľov Malých Hlín
Úplná uzávierka je až od Malých Hlín, úsek cesty od križovatky Partizánska-Trnavská bude prejazdný za čiatočnej uzávierky, ako znázorňuje situácia, ktorú nájdete v prílohe tohto článku.

Zhotoviteľ stavby: Metrostav DS, a. s.
Zmluvný termín realizácie stavby: 5 mesiacov

Vykres 3 Uplna uzavierka, celkova situacia
formát pdf - 8 MB
Stiahnuť