A A A

Počas Veľkej noci budú autobusy ARRIVA premávať ako cez školské prázdniny a sviatky

DomovDopravaPočas Veľkej noci budú autobusy ARRIVA premávať ako cez školské prázdniny a sviatky
Počas Veľkej noci budú autobusy ARRIVA premávať ako cez školské prázdniny a sviatky
Autor:Zuzana Tichá Kategórie: Doprava
Uverejnené:22. marca 2024 Aktualizované:23. marca 2024

Počas veľkonočných prázdnin a sviatkov Veľkej noci budú všetky dopravné spoločnosti ARRIVA na Slovensku zabezpečovať regionálnu aj mestskú autobusovú dopravu vo sviatočnom a prázdninovom režime podľa platných cestovných poriadkov. ARRIVA preto odporúča cestujúcim, aby venovali zvýšenú pozornosť značkám uvedeným pod číslom každého spoja.

„Kombinácia sviatočných dní a školských prázdnin znamená, že verejnú autobusovú dopravu využíva v tomto období menej cestujúcich. Tomu sa každoročne prispôsobujú aj cestovné poriadky autobusových spojov spoločností ARRIVA. Vo štvrtok 28. marca a utorok 2. apríla budú naše autobusy premávať v režime školských prázdnin. Na Veľký piatok 29. marca, cez Veľkonočnú nedeľu 31. marca a na Veľkonočný pondelok 1. apríla môžu cestujúci využiť spoje premávajúce ako v nedeľu alebo štátom uznané sviatky. V sobotu 30. marca bude regionálna aj mestská autobusová doprava zabezpečená rovnako, ako počas akejkoľvek inej soboty v roku,“ uviedol Peter Stach, hovorca spoločností ARRIVA na Slovensku.

Platné cestovné poriadky nájdu cestujúci na webovej stránke spoločnosti ARRIVA v sekcii cestovné poriadky.

ARRIVA informuje o aktuálnych cestovných poriadkoch, čipových kartách a výhodách ich používania, o prijatých zmenách a poskytovaných službách prostredníctvom webovej stránky, e-mailu informacie@arriva.sk, alebo na linke zákazníckej podpory +421 915 733 733 od 8:00 do 20:00 každý deň vrátane víkendov a sviatkov. Cestujúci sa tiež môžu prihlásiť na odber noviniek na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter.

Zdroj: spoločnosť ARRIVA